O nas

Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od wielu lat i zajmuje się świadczeniem usług geodezyjnych dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Usługi geodezyjne świadczymy na terenie takich miast jak: Warszawa, Wołomin, Ząbki. Realizujemy także zlecenia dla klientów z okolicznych miejscowości.

Jesteśmy zespołem zgranych osób, które w swojej pracy widzą nie tylko źródło zarobku, ale również szansę na rozwijanie własnych zainteresowań. Dzięki odpowiedniej wiedzy, doświadczeniu oraz wyposażeniu obsługujemy inwestycje budowlane w sposób terminowy oraz zgodny z ogólnie przyjętymi prawidłami sztuki budowlanej. Posiadamy niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam na świadczenie usług geodezyjnych.

Do wszystkich zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Mapy geodezyjne, podziały nieruchomości, pomiary powierzchni czy inwentaryzacje powykonawcze budynków realizowane są w oparciu o przepisy polskiego prawa oraz z wykorzystaniem sprzętu i oprogramowania pozwalającego na szybszą i dokładniejszą pracę.

Prowadzimy obsługę geodezyjną na każdym etapie realizacji inwestycji, nasza oferta obejmuje między innymi:
 
  • - badanie stanu prawnego nieruchomości oraz podział nieruchomości,
  • - uzgodnienia ZUD,
  • - tworzenie map do celów projektowych,
  • - wszelkiego rodzaju wytyczenia,
  • - wykonywanie pomiarów kontrolnych, eksploatacyjnych itp.,
  • - sporządzenie dokumentacji do celów technicznych,
  • - usługi z zakresu geodezji inżynieryjnej,
  • - pomiary pomieszczeń, odkształceń, mas ziemnych itp.
 

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na realizację różnego rodzaju zleceń. To zaprocentowało zdobyciem cennego doświadczenia, które dziś wykorzystujemy świadcząc usługi geodezyjne w Warszawie i okolicach. 
 

Kompleksowość usług

Geodeta jest pierwszym i jednym z najważniejszych fachowców, który jest obecny na placu budowy. Ważne, aby jego usługi były kompleksowe Nasza firma proponuje całościową obsługę geodezyjną domów oraz obiektów przemysłowych. 
 

Wyposażenie

Aby wykonywać pomiary nieruchomości lub mapy geodezyjne niezbędne jest wyposażenie. Nasza firma dysponuje profesjonalnym oprogramowaniem oraz sprzętem, który jest przystosowany do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. 
 

Dokładność i terminowość

Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń. Jesteśmy obecni na placu budowy przez cały okres jej trwania. Współpracujemy zarówno w inwestorem, jak również mamy stały kontakt ze wszystkimi firmami wykonawczymi. Dzięki temu inwestycja zawsze przebiega sprawnie. 

Klientów z Warszawy, Wołomina, Ząbek oraz okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.